Hakkımızda

Demir çelik ürünleri ile beraber inşaat sektörünün ihtiyacı olan her türlü yapı malzemelerinin de satışını yapmaktayız. Fakat satışlarımızın çoğunluğunu inşaat demiri teşkil etmektedir. Müşteri portföyümüzü satıcı ve nihai kullanıcı olmak üzere toplumun her kesimin hizmet vermeye çalışıyoruz. Reform Demir, sektörün artma eğilimli rekabet ortamında kalitesiyle kendine yer edinmiş bir firmadır.

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak kalite ve nitelikte ürünler olmasına, TSE ve Avrupa Birliği Standartlarını taşıyan özellikte olmasına dikkat ediyoruz. Türkiye genelinde inşaat demiri, çelik hasır, kangal demir, hazır beton ve alçı sektöründe toptan ve perakende satışlar yapmaktayız. Ankara yapı malzemeleri satış hizmeti sunan bir firma olarak her ürün grubundan en kaliteli malzemeye ulaşabilmenizi sağlamaktayız.

Reform Demir olarak müşterilerimize her zaman piyasa fiyatlarında en ekonomik rakamlarla hizmet verebilmeye gayret etmekteyiz.  Tecrübeli kadromuz ve profesyonel hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Reform Demir İletişim Bilgileri

Adres: Ahi Evran Mahallesi 214 Cadde No : 57 Sincan  / Ankara

Gsm: 0541 471 00 84